Hakkımızda

HTML5/CSS3
İkitelli Baskı Açıkhava Reklamcılık San ve Ticaret Limited Şirketi İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bölgenin ve şehrin reklam ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur.
Profesyonel ve eğitimli kadrosuyla ölçü ve tasarım aşamasından başlayarak imalat ve montaja kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Her türlü digital baskı ve tabela imalatı yanında size özel ürünler ve çözümler ürete bilecek geniş bir kadrosu ve makine parkuru mevcuttur.
Solvent, UV, Latex baskı makineri ile istenilen tarzda üretim çeşitliliğinin yanında bu ürünleri tam mamül haline getirebilecek yardımcı ekipman ve makineleride mevcuttur.
Klasik vinil, branda, folyo, one way vision, duratrans, billboard kağıdı, raket kağıdı, fotoğraf kağıdı, baskılarının yanında suni deri, gerçek deri, kemer baskı, ayakkabı baskı, terlik baskı, duvar kağıdı, store perde, cam baskı,  sunta baskı, mobilya baskı , mdf baskı, masa ve dolap baskısı, sehpa basıları, Braille Alfabesi, Kabartma Baskı, 3 Boyutlu Baskı   gibi baskılarıda yapmaktadır.
  •